هایک ویژن یک برند چینی است.تمامی محصولات هایک ویژن در کشور چین تولید می شوند. طبیعتا برای افرادی که اشنایی بیشتری با بازار دارند این موضوع روشن است که کشور تولید کننده الزاما رابطه مستقیمی با کیفیت محصولات نخواهد داشت. با این حال کم بودن هزینه های تولید در چین باعث شده است محصولات هایک ویژن با قیمت هایی به مراتب مناسب تر از محصولات مشابه در برندهای رقیب به دست مشتریان برسد.

 هایک ویژن در ایران با استقبال خوبی روبه رو است دلیل این امر شاید بیشتر بحث قیمت این محصولات باشد. میتوان گفت هایک ویژن تولید کننده محصول درجه یک موجود در بازار است که از نظر قیمت امکان رقابت با محصولات متفرقه را دارد. در مقایسه با برندهایی مانند داهوا نیز طیف محصولات هایک ویژن در ایران به مراتب بالاتر است. این موضوع تمایل زیادی در مشتریان برای استفاده از این محصولات ایجاد کرده است.

 هایک ویژن چهارمین تولید کننده بزرگ تجهیزات حفاظتی جهان است. هایک ویژن اولین تولید کننده محصولات مداربسته جهان است. هایک ویژن 20درصد از کل بازار DVRهای جهان را در اختیار دارد. طبیعتا حجم بالای فروش میتوان به صورت نسبی اعتبار و کیفیت این برند را نشان دهد.

بازه محصولات هایک ویژن

محصولات هایک ویژن به صورت تخصصی شامل تجهیزات مداربسته و ادوات مرتبط با آن می شود. اصلی ترین این تجهیزات شامل:

انواع دوربین های مداربسته تحت شبکه هایک ویژن
انواع دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن
انواع دوربین مداربسته HDTVI هایک ویژن
انواع دستگاه ضبط شبکه NVR هایک ویژن
انواع دستگاه ضبط آنالوگ DVR هایک ویژن
سرورهای مجتمع ضبط تصاویر
انواع لوازم جانبی مرتبط با سیستم مداربسته هایک ویژن مانند کاور و پایه
لنزهای تخصصی دوربین های مداربسته با کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین هدف ماست. با توجه به نگاه بلند مدت این شرکت به بازار، بهترین روش برای جلب حداکثری رضایت مشتری ارائه کیفیت در خور برای محصولات و خدمات است.

 اعتماد مشتریان برای ما به عنوان بزرگترین سرمایه معنوی این شرکت مطرح می شود و تمام تلاش خود را برای جلب حداکثری اعتماد مشتریان به کار می گیریم.

هایک لند: نمایندگی رسمی محصولات هایک ویژن