تازه ترین مقالات دوربین مداربسته

جایگاه شرکت هایک ویژن در رده بندی جهانی

منتشر شده در تاریخ : 1397/06/15 | بازدید کننده : 5017

هایک ویژن یکی از تولیدکنندگان عمده محصولات نظارت تصویری در جهان است... نمایندگی رسمی شرکت هایک ویژن

http://hikland.com/

شرکت هایک‌ویژن بعنوان بزرگترین تولیدکننده و برند پیشتاز تجهیزات نظارت تصویری در حوزه سیستم‌های امنیتی در جهان به شمار می‌آید. این شرکت در سال 2001 در هانگ‌ژو چین تاسیس شد و به سرعت تبدیل به یکی از پیشتازان صنعت نظارت تصویری جهان گردید. هایک‌ ویژن با بیش از 18000 نیروی انسانی فعال و نیز بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در میان شرکت‌های فعال در این حوزه، بطور مستمر در حال توسعه محصولات خود از طریق نوآوری و خلاقیت و همچنین به دنبال خلق ارزش پایدار است. تاکنون محصولات هایک ویژن در بیش از 100 کشور به فروش رسیده و این شرکت در اقصی نقاط جهان از جمله ایالات متحده، برزیل، آفریقای جنوبی، ایتالیا، روسیه، هنگ‌کنگ، دبی، ایران و ... دارای دفاتر مستقیم فروش است.

بر اساس آخرین گزارش منتشرشده توسط مجله بین‌المللی A&S (Security 50) در سال 2013، شرکت هایک‌ویژن با فروشی بالغ بر 1110 میلیون دلار و رشد 6.35 درصدی فروش محصولات نسبت به سال گذشته، توانست با یک پله صعود، رتبه چهارم را در میان 50 شرکت فعال در زمینه محصولات ایمنی و امنیتی و رتبه نخست را در میان شرکت‌های تولیدکننده محصولات نظارت تصویری و دوربین های مدار بسته کسب نماید. این موفقیت خود گواهی بر تلاش‌های مستمر هایک‌ویژن در ارائه طیف وسیع و جامعی از محصولات و حفظ جایگاه خود بعنوان تامین‌کننده پیشروی جهانی در زمینه راه حل‌های نظارت تصویری (video surveillance solution) است.

با اینکه برخی مصرف‌کنندگان تنها به کیفیت محصولات یک شرکت اهمیت می‌دهند و توجهی به نام و ارزش یک برند ندارند، اعتبار نام یک برند از آنجا که منجر به فروش بالا و سودآوری در دراز مدت می‌شود، از ارزش بالایی در موفقیت یک شرکت برخوردار است. بر اساس گزارش 2017 شرکت بریتانیایی Brand Finance که در زمینه ارزش‌گذاری برندها فعالیت دارد، هایک‌ویژن با شاخص BSI 8/81 از نظر اعتبار و قدرت نام برند در رتبه دهم جهانی قرار گرفته است.

جدول رده‌بندی ده شرکت قدرتمند در زمینه تکنولوژی در سال 2017 اعلام‌شده توسط شرکت Brand Finance

هایکلند:نماینده رسمی محصولات هایک ویژن (HIKVISION)